Hakkımızda

ÜretimÜretim ve ARGE Tesisleri

Milan (İtalya)

Milan sahası yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. toplam 21.000 m2 için birkaç kat üzerine dikey olarak inşa edilmiştir. ve yılda 60 milyon paket üretiyor. Topikal kullanım için katı oral formların, sıvıların, enjekte edilebilir ürünlerin ve ürünlerin üretimi ve paketlenmesinde uzmanlaşmıştır.


Aziz Victor (Fransa)

Saint Victor'daki tesis 6.750 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. sıvı, katı oral ve sprey formülasyonların üretimi ve ambalajlanması konusunda uzmanlaşmıştır. Yılda 29 milyon paket üretiyor.


Çerkezköy (Türkiye)

Çerkezköy'de 45.000 m2 alan üzerine kurulu yeni üretim tesisi. yıllık toplam 80 milyon paket üretim kapasitesi ile yaklaşık 11.300 m2'lik bir alanı kaplamaktadır. Şu anda yılda 52 milyon paket katı oral ve sıvı formülasyonlar ve topikal kullanım için ürünler üretiyor ve bunun %27'si diğer ilaç şirketleri için. Çerkezköy fabrikası, 2016 yılında Türk makamları tarafından GMP uyumluluğu sertifikasına sahipti ve ayrıca 2019 yılında Avrupa Birliği, Azerbaycan, Libya ve Kenya ve 2020 yılında Rusya Federasyonu tarafından mevcut İyi Üretim Uygulamalarına (cGMP'ler) uygunluğu onaylandı.


Utebo - Zaragoza (İspanya)

İspanyol tesisi Zaragoza'nın yakınında yer almakta olup 7.100 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. katı ve sıvı oral ve topikal formülasyonların üretimi ve paketlenmesinde uzmanlaşmıştır. Tesis özellikle bir dizi gastroenterolojik ürün üretmektedir. Tesis yılda yaklaşık 21 milyon paket üretiyor. Geçenlerde, şişelerde tabletlerin ambalajlanması için yıllık hacmi yaklaşık 8 milyon paket artıracak yeni bir hattın kurulması için bir proje onaylandı.


Ariana (Tunus)

Tunus fabrikası Tunus yakınlarında bulunuyor. Yaklaşık 9.100 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Arap yarımadasındaki bazı ülkeler ve yerel pazar için sıvı, yarı katı ve oral katı formlarda üretim yapmaktadır. Tesis yılda yaklaşık 19 milyon paket üretiyor.


Pardubice (Çek Cumhuriyeti)

Çek Cumhuriyeti'ndeki Pardubice'de bulunan fabrika, bazıları üçüncü şahıslar için olmak üzere yılda toplam yaklaşık bir buçuk milyon paket krem, jel ve merhem üretiyor.


Nanterre (Fransa)

Nadir hastalıkların tedavisine yönelik ürünlerin dağıtımı için Nanterre'de yeni bir tesis faaliyete geçti. 1.200 metrekarelik bir alanı kaplar. ve tamamen nadir hastalık ürünlerinin paketlenmesi, depolanması ve nakliyesine adanmıştır. 400 metrekarelik bir alan. ofis alanıdır. Site, yüksek kalifiye personeli ve modern bir GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikalı lojistik platformu sayesinde, dünya çapında 60'tan fazla ülkeye yılda 27.000'den fazla siparişi kısa sürede teslim eder.

©2022 Recordati - Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. - Tüm hakları saklıdır.